ZDJĘCIA ŚLUBNE
Od wielu lat jako fotograf ślubny razem z aparatem fotograficznym towarzyszymy ludziom w ważnych dla nich momentach. Właśnie człowiek jako temat fotografii jest najważniejszy. Będąc fotografem ślubnym staramy się zachować Wasze wspomnienia z tego najważniejszego w życiu dnia. Fotografia jest naszą pasją, gdyż pozwala utrwalić w kadrze ludzkie szczęście. Oprócz zdjęć z przygotowań do ślubu, samej ceremonii i przyjęcia weselnego – każda Para Młoda otrzymuje także komplet zdjęć plenerowych, na których ukazujemy emocje i uczucie jakie jest między Wami.ZDJĘCIA PRODUKTOWE
Wykonujemy profesjonalne sesje fotograficzne produktów – nakierowane na konkretne dziedziny z zakresu usług klienta. Każde realizowane przez nas zlecenie – traktujemy indywidualnie w celu wysokiej jakości naszych usług.


FOTOGRAFIA KULINARNA
Fotografia kulinarna to dziedzina, w której czuję się naprawdę dobrze. Zdecydowanie różni się od robienia zdjęć przedmiotom na portale aukcyjne, ale ogólne oświetlenie dwiema lampami z softboxami czy parasolkami to raczej nietrafiony pomysł.